Duchovný program
Zelený štvrtok (28.3.2024)
- 9:30 Svätá omša svätenia olejov z Vatikánu (priamy prenos, TV Lux, TV Noe)
- 18:00 Svätá omša na pamiatku Pánovej večere z Košíc (priamy prenos, TV Lux)
- 18:00 Svätá omša na pamiatku Pánovej večere zo Zlína (priamy prenos, TV Noe)
- 20:00 Svätá hodinka z Getsemanskej záhrady (priamy prenos, TV Lux)
Veľký piatok (29.3.2024)
- 8:00 Brat František – krížová cesta (TV Lux)
- 12:00 Jánove pašie (TV Lux)
- 12:05 Krížová cesta (TV Noe)
- 15:00 Slávenie utrpenia a smrti Pána z Bratislavy (priamy prenos, TV Lux)
- 15:00 Slávenie utrpenia a smrti Pána z Ostravy (priamy prenos, TV Noe)
- 17:00 Slávenie utrpenia a smrti Pána z Vatikánu (priamy prenos, TV Lux)
- 21:15 Krížová cesta z Kolosea (priamy prenos, TV Lux, TV Noe)
Biela sobota (30.3.2024)
- 9:00 Ranné chvály Bielej Soboty (priamy prenos, TV Noe)
- 19:30 Veľkonočná vigília z Vatikánu (priamy prenos, TV Lux)
- 21:00 Veľkonočná vigília z Dolných Bojanoviec (priamy prenos, TV Noe)
Veľkonočná nedeľa (31.3.2024)
- 10:00 Veľkonočná svätá omša z Vatikánu (priamy prenos, TV Lux, RTVS 1)
- 10:30 Svätá omša na Boží hod z Dolnej Lutyne (priamy prenos, TV Noe)
- 12:00 Urbi et Orbi (priamy prenos, RTVS 1, TV Lux, TV Noe)
- 19:30 Svätá omša z kaplnky TV Lux (priamy prenos, TV Lux)
Veľkonočný pondelok (1.4.2024)
- 10:00 Svätá omša z Košíc (priamy prenos, TV Lux)
- 19:30 Svätá omša z kaplnky TV Lux (priamy prenos, TV Lux)
Filmy
Zelený štvrtok (28.3.2024)
- 20:05 Svätá zem – posledný pútnik (príbeh rodiny v kríze, ktorá sa nakoniec vydá na púť do Svätej zeme, TV Noe)
- 21:35 Evanjelium podľa Marka (filmové spracovanie evanjeliových príbehov, TV Noe)
Veľký piatok (29.3.2024)
- 11:45 Volajte ma František (film o pápežovi Františkovi, RTVS 1)
- 19:20 Svätý Patrik: Patrón Írska (filmová adaptácia života sv. Patrika, TV Noe)
- 22:05 Syn Boží (filmové spracovanie Nového zákona, RTVS 1)
- 22:30 Evanjelium podľa Lukáša (filmové spracovanie evanjeliových príbehov, TV Noe)
- 22:45 Umučenie Krista (známy film Mela Gibsona, TV Lux)
Biela sobota (30.3.2024)
- 18:40 Evanjelium podľa Jána (filmové spracovanie evanjeliových príbehov, TV Noe)
- 23:00 Svetlo pre opustené (príbeh sv. Márie Soledad Torres Acosta, zakladateľky kongregácie Služobníc Panny Márie, TV Noe) – repríza v nedeľu 15:05
Veľkonočná nedeľa (31.3.2024)
- 20:40 V mene Krista (epický biblický príbeh o zmŕtvychvstaní Ježiša Krista, prerozprávaný z pohľadu neveriaceho, TV Noe)
- 21:25 Druhá šanca z neba (čo by sa stalo, ak by človek mohol požiadať Boha o prežitie týždňa života odznova, TV Noe)
Veľkonočný pondelok (1.4.2024)
- 20:05 Letný sneh (film o rodine, ktorá prišla o maminku, TV Noe)
- 20:30 Desať Božích prikázaní 1/2 (Oscarom ocenený dvojdielny film, TV Lux)