Dňa 25.12.2023 o 15:00 sa v kostole sv. Jána apoštola a evanjelistu v Palúdzke konala tradičná jasličková pobožnosť, ktorou nás sprevádzal náš farský miešaný spevácky zbor, ktorého súčasťou je viacero detí, mladých a rodičov z farnosti. Deti sa na jasličkovú pobožnosť pripravovali už od začiatku novembra a ich vystúpenie si prišlo pozrieť veľké množstvo farníkov, rodinných príslušníkov a priateľov. Deti a mladí mali pripravené viacero hudobných skladieb hraných na rôznorodých hudobných nástrojoch (napr. na flaute, gitare, husliach, trúbke) a tiež viacero tradičných vianočných piesní. Každé hudobné kolo navyše na začiatku doplnil básnický prednes. Vystúpenie účinkujúcich odmenili diváci častým potleskom. V závere sme sa pomodlili a pán farár prítomným udelil požehnanie. Veľká vďaka patrí všetkým, ktorý sa poctivo pripravovali na túto pobožnosť a skrášlili nám tak slávnostný deň Narodenia Pána.