Priamy prenos biskupskej vysviacky Františka Trstenského bude možné sledovať prostredníctvom TV Lux, RTVS 2 alebo počúvať v Rádiu Lumen. Prenos TV Lux je možné sledovať klasicky v televízii, online na webovej stránke televízie alebo na sociálnej sieti Facebook. Samotná vysviacka začína o 10:00. Prenos na Rádiu Lumen začína už o 9:30 a na začiatku ponúkne zaujímavosti zo života nového biskupa. TV Lux odvysiela pred samotnou vysviackou Štúdio špeciál o 9:30, ktorého hosťami budú doterajší administrátor spišskej diecézy Mons. Ján Kuboš a pani Monika Sokáčová z farnosti Kežmarok, kde v čase menovania za biskupov boli obaja farármi.

Priamy prenos je možné sledovať aj prostredníctvom našej webovej stránky farnosti (Facebook prenos TV Lux).