Nedeľa 24.1. súkromne 3. nedeľa v Cezročnom období za veriacich farnosti 68. svetový deň malomocných

NEDEĽA BOŽIEHO SLOVA

Pondelok 25.1. súkromne Obrátenie svätého Pavla, apoštola + Svätopluk a rodičia
Utorok 26.1. súkromne Svätých Timoteja a Títa, biskupov za syna Martina
Streda 27.1. súkromne Streda 3. týždňa v Cezročnom období za odvrátenie pandémie a pokoj vo svete
Štvrtok 28.1. súkromne Svätého Tomáša Akvinského, kňaza a učiteľa Cirkvi + Peter a Anna
Piatok 29.1. súkromne Piatok 3. týždňa v Cezročnom období + Andrea a Daniel
Sobota 30.1. súkromne Panny Márie v sobotu za zdravie a Božie požehnanie rodiny Zverbíkovej
Nedeľa 31.1. súkromne 4. nedeľa v Cezročnom období za veriacich farnosti
  • keďže teraz sa neslávia verejné bohoslužby, preto nie je možné teraz prispievať do zvončeka. Preto môžete prispieť priamo vložením na účet farnosti, ktorý je: SK92 0900 0000 0003 3369 2703 Pán Boh zaplať za vaše modlitby, obety a finančnú pomoc.
  • od 18. do 25. januára je Týždeň modlitieb za jednotu kresťanov