Nedeľa 17.1. súkromne 2. nedeľa v Cezročnom období za veriacich farnosti
Pondelok 18.1. súkromne Pondelok 2. týždňa v Cezročnom období za synov a vnúčatá
Utorok 19.1. súkromne Utorok 2. týždňa v Cezročnom období na úmysel
Streda 20.1. súkromne Streda 2. týždňa v Cezročnom období za zdravie a Božie požehnanie pre rodinu Stanislava Urbana
Štvrtok 21.1. súkromne Svätej Agnesy, panny a mučenice za dcéru Martinu a deti
Piatok 22.1. súkromne Piatok 2. týždňa v Cezročnom období + Štefan a Mária
Sobota 23.1. súkromne Panny Márie v sobotu + rodičia Johana a Ján
Nedeľa 24.1. súkromne 3. nedeľa v Cezročnom období za veriacich farnosti 68. svetový deň malomocných

NEDEĽA BOŽIEHO SLOVA

• keďže teraz sa neslávia verejné bohoslužby, preto nie je možné teraz prispievať do zvončeka. Preto môžete prispieť priamo vložením na účet farnosti, ktorý je:
    SK92 0900 0000 0003 3369 2703 Pán Boh zaplať za vaše modlitby, obety a finančnú pomoc.
  • od 18. do 25. januára je Týždeň modlitieb za jednotu kresťanov