Nedeľa 3.1. súkromne 2. nedeľa po narodení Pána poďakovanie za 90 rokov života
Pondelok 4.1. súkromne Pondelok vo Vianočnom období + Oľga, Miroslav
Utorok 5.1. súkromne Utorok vo Vianočnom období za zdravie a Božie požehnanie Eleny, detí a vnúčaťa
Streda 6.1. súkromne Zjavenie Pána za veriacich farnosti
Štvrtok 7.1. súkromne Štvrtok po Zjavení Pána + Pavol a rodičia prvý štvrtok v mesiaci- deň modlitieb za duchovné povolania
Piatok 8.1. súkromne Piatok po Zjavení Pána za rodinu Anny
Sobota 9.1. súkromne Sobota po Zjavení Pána za zdravie a Božie požehnanie rodiny Harmatovej
Nedeľa 10.1. súkromne Krst Krista Pána za veriacich farnosti